دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ای

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ای

کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ای نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی شاخه‌ای از مهندسی سازه‌ می‌پردازد که از سازه‌ها حفاظت می‌کند.

در بخشی از کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ای می‌خوانیم:

زمانی که اکثر ساختمان‌ها و سازه‌های مهندسی طراحی می‌شدند، اصلی‌ترین چیزی که می‌بایست در نظر گرفته می‌شد مربوط به تاثیرات ثقلی می‌بود. این بار‌ها همیشه موجودند بنابراین در سرتاسر طول حیات ساختمان موجود می‌باشند. اندازه این بارها سریعا توسط بار مرده و زنده ساکنان آن تعین می‌شوند. صرف‌نظر از تغیرات این بار‌ها برای طراحی ساختمان‌ها از روش استاتیکی استفاده می‌شود. روش ثقلی طراحی را ساده می‌کند و به سنتی کاران ما اجازه می‌داد که طراحی و ساخت‌های مبهوت کننده‌ای قبل از توسعه اصول عملی منطقی انجام دهند.

از طرف دیگر زمانی که می‌بایستی رفتار‌های جانبی را بررسی کرد، گرایشی طبیعی برای مدیریت کردن این نیرو‌ها با همان متد‌هایی که برای بار‌های ثقلی استفاده می‌شود وجود دارد. برای مثال تند باد‌ها و زلزله‌ها اغلب بصورت بارهای معادل استاتیکی از مقادیر مشخص که باید توسط سازه تحمل شود در نظر گرفته می‌شوند. این روش پایه‌ای برای تنظیم آیین نامه‌ها در قرن ٢٠ بوجود آورد و نتایج آن‌ها برای مورد‌های هم قابل قبول بود.

کلمات کلیدی: سازه عمران، دانلود کتاب تخصصی عمران، دانلود کتاب عمران، ساخت انواع سازه، مهندسی عمران، انواع سازه، تعریف سازه، تحلیل سازه ها pdf، سازه های عمرانی،

برای دانلود کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ای و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.