دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با اصول مهندسی ارزش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با اصول مهندسی ارزش

کتاب آشنایی با اصول مهندسی ارزش نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی پارامترهای ارزش در طرح‌های عمرانی می‌پردازد.

مهندسی ارزش برخورد نظام یافته برای مدیریت هزینه‌ها با تغییرات خلاقانه و نوآورنه و کار تیمی با مدیریت تغییر می‌باشد به بیان دیگر تکنیک مدیریتی است که کارایی آن در عمل به اثبات رسیده و با برخورد نظام یافته برای ایجاد تعادل میان هزینه‌ها، اتکاپذیری و عملکرد یک محصول یا پروژه یا خدمت مورد نظر تلاش می‌کند و عبارت است از بکارگیری دستاوردهای علوم پایه در ارائه راه حل‌های اقتصادی و مطمئن برای مسائل عملی پیش روی انسان و افزایش رفاه.

کلمات کلیدی: کتاب مهندسی ارزش، آموزش مهندسی ارزش، مهندسی ارزش در عمران، کاربرد مهندسی ارزش در پروژه های عمرانی،

برای دانلود کتاب آشنایی با اصول مهندسی ارزش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.