دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه در زندگی متعهد شویم؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه در زندگی متعهد شویم؟

کتاب چگونه در زندگی متعهد شویم؟ تألیف آکادمی مجازی باور مثبت، به اهمیت و نقش تعهد در زندگی روزمره می‌پردازد.

اهمیت تعهد در دنیای امروز از هیچ فردی پوشیده نیست، به همین دلیل در مکان‌های مختلف به این موضوع به روش‌های مختلفی پرداخته شده است که اهمیت این موضوع بیان شود.

در زندگی اگر هر کسی خودش را موظف بداند و این موظف دانستن به صورتی باشد که در بهترین حالت آن وظیفه را انجام دهد در آن صورت ما می‌توانیم رشد زندگی را در جنبه‌های مختلفی شاهد باشیم. این رشد می‌تواند در زندگی شخصی فرد یا در یک کسب و کار یا یک جامعه باشد اما تمام این حس وظیفه و درست پیش رفتن از یک تعهد درست می‌آید.

کلمات کلیدی: انواع تعهد، ارکان تعهد، تعهد در زندگی چیست، تعهد چیست، تعهد داشتن یعنی چی، تعهد در زندگی،

برای دانلود کتاب چگونه در زندگی متعهد شویم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.