دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پایش سلامت سازه‌ها

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پایش سلامت سازه‌ها

کتاب پایش سلامت سازه‌ها نوشته‌ی ایمان الیاسیان، شیوه‌ی نظارت بر وضعیت سازه‌های عمرانی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

استفاده از تجهیزات جمع آوری خودکار داده‌ها در برنامه ریزی بازرسی فنی پل به دلیل افزایش سرعت و دقت، روز به روز در حال افزایش است و نگهداری، تعمیر، مقاوم سازی، بازرسی و استراتژی مدیریت عملکرد پل، ارزیابی یکپارچه پل‌ها، مهندسی عمران و زلزله را به کاربرد ابزار دقیق و نقش حسگرها در بررسی پارامترهایی چون تنش، کرنش، تغییرات حرارت، رطوبت، فشار، شتاب و سرعت و جابجایی نسبی، زمان، پتانسیل الکتریکی واداشته و امروزه فناوری جدید که در سازه‌های حساس و با اهمیت چون پل‌ها، سدها، نیروگاه‌ها و ... بکار رفته همان پایش مستمر سلامت سازه از راه دور یا Remote Structural Health Monitoring می‌باشد.

برای افزایش ظرفیت باربری بایستی ترکیب اقدامات زیر انجام شود:

1- اصلاح محاسبات با استانداردهای روز
2- مقاوم سازی اجزای سازه‌ها
3- تعویض و یا تغییر در بخش‌های مختلف سازه

کلمات کلیدی: دانلود کتاب تخصصی عمران، دانلود کتاب عمران، ساخت انواع سازه، مهندسی عمران، انواع سازه، تعریف سازه، تحلیل سازه ها pdf، سازه های عمرانی،

برای دانلود کتاب پایش سلامت سازه‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.