دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اختر فیزیک برای همه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اختر فیزیک برای همه

در کتاب اختر فیزیک برای همه نوشته‌ی رضا علی خواه، از قانون نسبیت آلبرت آینیشتین گرفته تا مکانیک کوانتوم و نظریه‌ی جهان‌های موازی یا جهان‌های شبیه‌سازی شده و تئوری یوفوها از جمله مواردی هستند که به زبانی بسیار ساده و قابل فهم برای یک فرد حرفه‌ای و یا حتی یک دانش‌آموز دبستانی در این کتاب گنجانده شده‌اند.

روزگاریست که مرز بین علم و جادو درهم آمیخته و قائل شدن تمایز بین این دو کاری بس دشوار است. در علم اختر شناسی و فیزیک نوین مطالبی کشف و ثبت شده‌اند که آدمی را دچار حیرت نموده و اینگونه به نظر می‌آید که بعضی از این کشفیات را فقط در داستان‌های علمی تخیلی می‌توان جای داد؛ درحالیکه چنین نیست.

به نظر می‌رسد انسان‌های مقدسی به نام فیزیکدانان و ستاره شناسان در چند دهه‌ی اخیر پای علم را به مرز ماورا الطبیعه و متافیزیک باز نموده‌اند و چیزهایی کشف کرده‌اند که برای بیشتر افرادی که با این علوم سر و کار ندارند قابل تصور و قبول عموم نیست.

همچنین در بعضی از فصول این کتاب، شواهدی مبنی بر وجود تفاوت بین حقیقت و واقعیت گیتی و عجایب خارق العاده‌ی مخفی شده در بطن گیتی هستند. انتظار می‌رود مخاطبان عزیز با مطالعه‌ی این کتاب تا حدودی از رمز و راز پیچیده و حقایق محض و باور نکردنی جهان هستی مطلع شوند و با مطالعه‌ی عظمت عالم هستی به وجود خالقی قادر و متعال پی ببرند و به یک آگاهی نسبتا بالاتر دست یابند.

کلمات کلیدی: کتاب اختر فیزیک، آموزش اختر فیزیک، اختر شناسی، اختر فیزیک نسبیتی، تحقیق در مورد اختر فیزیک،

برای دانلود کتاب اختر فیزیک برای همه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.