دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب در حرکت

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب در حرکت

کتاب در حرکت نوشته‌ی دبورا لاک، برای رده سنی کودکان و نوجوانان نگاشته شده و هدف آن آشنایی مخاطبان با وسایل حمل و نقل و سامانه‌های گوناگون مرتبط با جابجایی است.

تصاویر جذاب و متن ساده، به خواننده کمک می‌کند تا مفاهیم را به خوبی یاد گرفته و به خاطر بسپارد. ضمن آنکه نگارش این کتاب به صورت دوزبانه انگلیسی - فارسی به آموزش زبان انگلیسی کمک کرده و می‌تواند برای نوآموزان زبان در هر رده سنی سودمند باشد.

کلمات کلیدی: آموزش تصویری زبان انگلیسی، آمورش زبان، دانلود کتاب آمورش زبان، آموزش تصویری زبان، دانلود آموزش تصویری زبان، زبان انگلیسی، کتاب‌های دو زبانه فارسی و انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، آموزش خواندن انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی از ابتدا، اموزش زبان انگلیسی به صورت pdf، لغت انگلیسی، آموزش انگلیسی، آموزش مقدماتی زبان انگلیسی pdf، آموزش زبان انگلیسی،

برای دانلود کتاب در حرکت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.