دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب درهای آسمان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب درهای آسمان

کتاب درهای آسمان اثر منصور تقی زاده، پیرامون دو موضوع مدیتیشن و زندگی نوشته شده است.

با توجه به این که در دنیای امروز، مردم به شدت از معنویت غافل شده‌اند و اکثریت توجهات به سمت و سوی بعد مادی و جسمانی معطوف شده است، انسان نیاز دارد در کنار عبادت، دقایقی از روز را به تفکر در خویشتن و خودشناسی بپردازد.

مدیتیشن همان راهی است که می‌توان برای جبران کمبودهای معنوی در پیش گرفت و با تداوم در انجام آن دقیقاً به گشایش همان چیزهایی دست یافت که همه می‌خواهند؛ یعنی درهای آسمان. هدف این کتاب تقویت بعد معنوی در کنار پرداختن به موفقیت فردی است. لذا قسمت دوم آن درباره‌ی زندگی نوشته شده تا شما علاوه بر اندیشیدن درباره‌ی موفقیت و رشد شخصی در مورد معنای زندگی و هدف آن نیز بیندیشید.

در بخشی از کتاب درهای آسمان می‌خوانیم:

برای انجام مدیتیشن لباس راحت و ترجیحاً سفید رنگ بر تن کنید. از پوشیدن لباس‌های تنگ و تیره رنگ خودداری کنید زیرا از تمرکز شما بر روی مراقبه می‌کاهند. مهم‌ترین چیز راحتی شما است طوری که در حین مدیتیشن با مشکلاتی مانند لزوم جابجایی پاها یا تغییر حالت بدن مواجه نشوید. همه چیز باید آن قدر راحت باشد که شما جز مراقبه به چیز دیگری نپردازید.

کلمات کلیدی: عامل موفقیت در زندگی، موفقیت، موفقیت pdf، دانلود کتاب های موفقیت pdf، راه های موفقیت، دانلود رایگان کتاب های موفقیت، کلید موفقیت، موفقیت در تحصیل، اصول موفقیت، روانشناسی موفقیت pdf، رازهای موفقیت، موفقیت در زندگی، راز موفقیت، کلید موفقیت، کتاب موفقیت pdf، دانلود pdf کتاب موفقیت، کتاب ققنوس (راهنمای موفقیت)، روانشناسی موفقیت، روش های موفقیت، مدیتیشن، کتاب آموزش مدیتیشن، فواید مدیتیشن، آموزش مدیتیشن به زبان ساده، آموزش مدیتیشن، مدیتیشن در خانه، مدیتیشن یعنی چه، روش مدیتیشن، آموزش مدیتیشن pdf، آموزش مدیتیشن و مراقبه، Meditation، مدیتیشن چیست، رمز موفقیت،

برای دانلود کتاب درهای آسمان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.