دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب در حکایت و شکایت زبان فارسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب در حکایت و شکایت زبان فارسی

کتاب در حکایت و شکایت زبان فارسی نوشتۀ محمود کیانوش، به تفسیر زبان ارجمند و با فرهنگ فارسی و مصیبت‌های امروزی آن می‌پردازد.

در بخشی از کتاب در حکایت و شکایت زبان فارسی می‌خوانیم:

با اطمینان می‌توانم بگویم که در میان همان فارغ التحصیلان کم دانش رشتۀ زبان انگلیسی چهل، پنجاه سال پیش ایران مترجمانی بودند که نظیرشان در میان این مترجمان نسل جدید که با زبان انگلیسی آشنایی وسیع و عمیق دارند، بسیار کمیاب است، چون این‌ها زبان بومی خودشان را خوب نمی‌دانند و برای ترجمه به فارسی صلاحیت کافی ندارند.

علت این ناتوانی این است که وسعت فکری و قدرت بیانی شخصیت فارسی زبانشان رشد پیدا نکرده است و برای ترجمه از فارسی به انگلیسی صلاحیت بیشتری دارند. شعار نیست و تأمل خواهیم کرد و خواهیم دید که چرا قدرت بیانی هر کس به اندازه لغت‌ها و ترکیب‌ها و اصطلاحات و استعاراتی است که با آن‌ها فکر کرده است.

کلمات کلیدی: تاریخچه پیدایش زبان فارسی، تاریخچه زبان فارسی، تحولات زبان فارسی، میراث زبان فارسی، pdf زبان فارسی، تغییرات زبان فارسی، اهمیت زبان فارسی برای ما، اهمیت زبان فارسی، زبان فارسی چیست؟،

برای دانلود کتاب در حکایت و شکایت زبان فارسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.