دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قانون جذب و پاسخ به شبهات آن

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قانون جذب و پاسخ به شبهات آن

کتاب قانون جذب و پاسخ به شبهات آن نوشته‌ی علی خیراندیش، به بررسی ابهامات مختلف پیرامون قانون جذب می‌پردازد.

این مقاله در زمینه‌ی قانون جذب و شبهاتی که به آن وارد کرده‌اند می‌باشد. تعدادی از افرادی که وجهه‌ی به ظاهر علمی دارند، اقدام به ایجاد شبهاتی در قانون جذب کرده‌اند که در این کتاب به شبهات بی‌اساس و پایه‌ی آن‌ها کاملاً و به صراحت و به صورت کاملاً علمی پاسخ داده شده است.

در بخشی از کتاب قانون جذب و پاسخ به شبهات آن می‌خوانیم:

هرگز قانون جذب ادعا نکرده که شما اگر شب تصور چیز‌ی را در ذهن داشته باشید و بخوابید فردای آن روز یا همان لحظه تمامی قوانین طبیعت به نفع شما تغییر می‌کند. حتی در فیلم راز این موضوع به صراحت عنوان شده که هرگز چنین امر‌ی صورت نخواهد گرفت و با به نمایش گذاردن فردی که در حال دیدن یک عکس فیل است همان لحظه فیلی در کنارش ظاهر می‌شود و فیلم با نمایش دادن این بخش این را به ما می‌آموزد که بدون تلاش و هم جهت شدن در راستای اهدافمان و عدم تمرکز واقعی نمی‌توان به هدف رسید.

همچنین یکی از متخصصان در فیلم راز می‌گوید: مردم می‌گویند ما تفکرات مثبت و هدفمندی را داریم ولی اتفاقی در زندگیمان نمی‌افتد. اما زمانی که به زندگی آن‌ها نگاه می‌کنیم می‌بینیم آن‌ها هیچ تلاشی در جهت خواسته خود ندارند و این باعث می‌شود که به آنچه تمرکز کرده‌اند نرسند.

کلمات کلیدی: قانون جذب، راز، کتاب راز، قانون نیروی جاذبه، قدرت درون، قدرت ذهن، کتاب پر فروش راز، قانون جاذبه، The secret، مراحل قانون جذب، آموزش قانون جذب، متن کتاب راز، نقد کتاب راز، نقد قانون جذب، بررسی علمی قانون جذب، دانلود رایگان راز، دانلود رایگان کتاب راز قانون جذب، کتاب قانون جذب راندا برن pdf،

برای دانلود کتاب قانون جذب و پاسخ به شبهات آن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.