دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب وراثت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب وراثت

کتاب وراثت مجموعه‌ای جالب از اشعار محسن سفیدگر است که با استفاده از عبارات و توصیفات گاه خنده‌دار و گاه به نوعی فلسفی به پرداخت دغدغه‌ی ذهنی خویش می‌پردازد.

در بخشی از کتاب وراثت می‌خوانیم:

فلسفه‌ی زندگی‌ام چه بود؟
غیر از جنون که اکتسابی‌ست
دیوانگی هم عالمی دارد
دیوانگی من انتخابی‌ست
وقتی کسی با خویش می‌جنگد
صدها برابر تلفات دارد
من این همه با خویش جنگیدم
و صورتم ظاهر این همه خرابی‌ست
از این پریشانی گریزی نیست
از این همه جنگ و جدل با خود
می‌خواهم روحم را از آفت پاک کنم
این هم به نوعی حرکت انقلابی‌ست

کلمات کلیدی: دانلود شعر اجتماعی، شعر اجتماعی، شعر فارسی، شعر معاصر، دانلود کتاب شعر معاصر، دانلود رایگان کتاب، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر، دانلود مجموعه شعر، مجموعه شعر فارسی، مجموعه شعر، دانلود کتاب وراثت با لینک مستقیم، دانلود کتاب وراثت برای موبایل،

برای دانلود کتاب وراثت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.