دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زلال زندگی: سیری در سیره نبوی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زلال زندگی: سیری در سیره نبوی

کتاب زلال زندگی: سیری در سیره نبوی نوشته‌ی حسین سیدی ساروی، به بررسی اهمیت نقش خانواده از منظر زندگی پیامبر اسلام می‌پردازد.

تربیت فرزندان، آرامش‌بخشی، حفظ پاکدامنی، نخستین فضای فراگیری تجربه‌ها و سنت و مهارت‌های گوناگون، اولین جایگاه تضمین سلامت جسم و روان، پایگاهی برای تبادل اندیشه‌ها (و در نتیجه رشد عقلانی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی زن و شوهر و به ویژه کودکان) و ... از عوامل اهمیت داشتن خانواده در تمامی جوامع با فرهنگ‌های متفاوت است.

در بخشی از کتاب زلال زندگی: سیری در سیره نبوی می‌خوانیم:

«هر مردی که همسرش را بیش از سه بار کتک بزند، آفریدگار در روز رستاخیز، او را چنان رسوا می‌کند که مردمان نخستین و واپسین بدو بنگرند [و آبرویش نزد همگان بریزد]»
«آیا کسی از شما همسرش را کتک می‌زند و بعد [از مدت کوتاهی] او را در آغوش می‌کشد؟»
«از مردی در شگفتم که همسرش را می‌زند، در حالی که او [به خاطر این رفتار ناشایست] به کتک خوردن سزاوارتر است»
«هر مردی که به همسرش سیلی زند، آفریدگار بلند پایه [در روز رستاخیز] به کلیددار دوزخ فرمان می‌دهد که هفتاد سیلی داغ از آتش دوزخ به او بزند»
«همسرانتان را با چوب کتک نزنید که قصاص دارد»

کلمات کلیدی: سیره پیامبر اکرم pdf، سبک زندگی اسلامی pdf، سبک زندگی pdf، تعریف سبک زندگی pdf، دانلود رایگان سیری در سیره نبوی، دانلود pdf کتاب مذهبی، کتاب سیره نبوی، سیره عملی پیامبر، سبک زندگی خانواده، سبک زندگی اسلامی، حضرت محمد، پیامبر اسلام، درباره پیامبر اسلام، آخرین فرستاده خدا، پیامبر، دانلود رایگان کتاب، دانلود کتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای موبایل،

برای دانلود کتاب زلال زندگی: سیری در سیره نبوی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.