دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قایم باشک حیوانات

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قایم باشک حیوانات

کتاب قایم باشک حیوانات تألیف پنی اسمیت، اثر دو زبانه‌ی علمی - آموزشی است که می‌تواند برای آموزش خواندن زبان‌های انگلیسی و فارسی به کودکان مورد استفاده قرار گیرد.

مطالب علمی خوبی در زمینه‌ی استتار حیوانات و ترفندهایی که جانوران به صورت غریزی برای مخفی نگه داشتن خود به کار می‌برند در این کتاب آمده است. استفاده از این اثر برای بزرگسالانی که در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی نوآموز محسوب می‌شوند نیز توصیه می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش تصویری زبان، دانلود آموزش تصویری زبان، زبان انگلیسی، کتاب‌های دو زبانه فارسی و انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، کتاب دو زبانه، متن دو زبانه، اموزش زبان انگلیسی به صورت pdf، آموزش مقدماتی زبان انگلیسی pdf، آموزش زبان انگلیسی، آموزش خواندن انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی از ابتدا، آموزش انگلیسی، آموزش تصویری زبان انگلیسی، آمورش زبان، دانلود کتاب آمورش زبان،

برای دانلود کتاب قایم باشک حیوانات و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.