دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رویدادهای روانی تنیس

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رویدادهای روانی تنیس

کتاب رویدادهای روانی تنیس اثر بهار بیگلری، اثری کم‌حجم اما بسیار پر تفسیر است و تمام اهل جامعهٔ تنیس را با رویدادهای هیجانی و روان‌شناختی آشنا می‌کند.

موقعیت‌هایی هستند که بر اساس شرایط جبری، بر روی واکنش‌های هیجانی ورزشکاران تأثیرگذار هستند و عملکردهای آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند؛ مانند آمدن ناگهانی پدر یا مربی یا اشخاصی مهم در هنگام رقابت ورزشکار که تمام افکار ورزشکار را درگیر خود کرده و افت عملکرد را در او دامن می‌زند. تمریناتی جهت تقویت و آمادگی برای شرایط این چنینی در تمام رویدادهای کتاب گنجانده شده است.

در بخشی از کتاب رویدادهای روانی تنیس می‌خوانیم:

روشی که گاھی حریفان برای قالب شدن بر استرس خود انتخاب می‌کنند استفاده از خنده و تظاھر به مھم نبودن نتیجه است. از نظر روانی مکانیزم تأثیرگذاری می‌باشد؛ اما ما باید روی افکار خود تمرکز کنیم و حریف را مانند یک دلقک در سیرک که مشغول نمایش دادن به تماشاگران است به حال گرفتاری‌ھای خود رھا کنیم و از دامنۀ کنترل مھارت‌ھای خود به خاطر رفتار حریف خارج نشویم.

کلمات کلیدی: کتاب اطلاعات ورزشی، آموزش تنیس pdf، آموزش بازی تنیس، تحقیق در مورد تنیس، بازی تنیس، قوانین بازی تنیس، روانشناسی ورزشی pdf، کتاب روانشناسی ورزشی pdf، دانلود رایگان کتاب روانشناسی ورزشی، اهمیت روانشناسی در ورزش، راز موفقیت در مسابقات ورزشی، کتاب اطلاعات ورزشی، متن موفقیت در ورزش، علل موفقیت یک ورزشکار، روانشناسی ورزشی چیست؟،

برای دانلود کتاب رویدادهای روانی تنیس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.