دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ترسیم نقشه‌های صنعتی و تصاویر مجهول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ترسیم نقشه‌های صنعتی و تصاویر مجهول

کتاب ترسیم نقشه‌های صنعتی و تصاویر مجهول تألیف محسن محمدی از دروس پایه‌ی دهم رشته‌ی مکانیک کاردانش است و با روشی منطقی مراحل مختلف تصویرگری را مرحله به مرحله به هنرجو آموزش می‌دهد.

نحوۀ تصویرگری هر کدام از احجام مختلف ساده و شیب‌دار و اجسام استوانه‌ای در قالب پودمان‌های پیوستار جداگانه‌ای همراه با شرح مطالب نظری و کار عملی ارائه شده است. همچنین درس‌ها به صورت کوتاه طراحی شده‌اند و هر درس یک موضوع اساسی را بیان می‌نماید. بعد از هر درس مطلبی با عنوان دستور کار ارائه شده است که هنرجو باید بدون کمک مدرس محترم خود، مراحل مورد نظر را انجام دهد و نقشۀ خواسته شده را ترسیم نماید.

کلمات کلیدی: طراحی صنعتی، آموزش طراحی صنعتی، اصول طراحی صنعتی، کتاب دهم کاردانش، دانلود کتاب های کاردانش دهم، دانلود کتاب های کاردانش، نقشه کشی صنعتی pdf، دانلود کتاب طراحی صنعتی، شاخه کاردانش، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، نقشه کشی صنعتی چیست، مکانیک،

برای دانلود کتاب ترسیم نقشه‌های صنعتی و تصاویر مجهول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.