دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مبانی الکتریسیته

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مبانی الکتریسیته

کتاب مبانی الکتریسیته تألیف شهرام خدادادی، از دروس پایه‌ی دهم گروه تحصیلی برق و رایانه‌ی کاردانش است. الکتریسیته پدیده‌ای است که دیده نمی‌شود ولی می‌تواند پدیده‌های فیزیکی بسیاری مانند: حرارت، روشنایی، حرکت، مغناطیس و … را به وجود آورد. الکتریسیته دو هزار سال پیش توسط یونانی‌ها کشف شد. آن‌ها در آن زمان پی بردند وقتی یک کهربا به جسم دیگری مالش داده شود، نیروی مرموز و خاصی در آن به وجود می‌آید که قادر است اجسامی مانند: برگ خشک و یا براده‌های چوب و … را جذب کند.

کلمات کلیدی: pdf کتابهای کاردانش، دانلود رایگان کتاب pdf، نمونه سوالات مبانی الکتریسیته کاردانش، کتاب مبانی الکتریسیته کاردانش، اصول و مبانی الکتریسیته، نمونه سوال برق صنعتی دهم، کتاب دهم کاردانش، دانلود کتاب های کاردانش دهم، دانلود کتاب های کاردانش، شاخه کاردانش، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم،

برای دانلود کتاب مبانی الکتریسیته و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.