دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تولید و پرورش درختان میوه و زینتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تولید و پرورش درختان میوه و زینتی

کتاب تولید و پرورش درختان میوه و زینتی از دروس پایه‌ی یازدهم رشته‌ی امور باغی فنی و حرفه‌ای است و به آموزش مباحثی از قبیل: آماده‌سازی زمین درختان میوه، تهیه و آماده‌سازی نهال، راه‌اندازی سیستم آبیاری، پیوند و آماده‌سازی نهال برای فروش می‌پردازد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب کشاورزی، کاشت درخت میوه، انواع نهال میوه، نگهداری از باغات میوه، باغداری، دانلود کتاب باغداری، پایه یازدهم، پایه ی یازدهم دوره ی دوم، رشته کشاورزی فنی حرفه ای، شاخه فنی حرفه ای،

برای دانلود کتاب تولید و پرورش درختان میوه و زینتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.