دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زیره؛ ادویه‌ی معطر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زیره؛ ادویه‌ی معطر

کتاب زیره؛ ادویه‌ی معطر نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، به بررسی ویژگی‌های بی‌نظیر گیاه زیره می‌پردازد. گیاهان در زندگی بشر نقش بسیار بارزی بر عهده دارند. آن‌ها تأمین کنند‌ه‌ی غذا، لباس، مسکن و اکسیژن برای تداوم حیات هستند. برخی از گیاهان که آن‌ها را با عناوین گیاهان دارویی، ادویه‌ای و زینتی می‌شناسیم، باعث می‌شوند که از سلامت جسمی و روحی برخوردار گردیم. 

امروزه گروه کثیری از چنین گیاهانی توسط محققین کشاورزی اصلاح شده‌اند، تا بر میزان اثربخشی آنان افزوده گردد اما گروهی همچنان به صورت وحشی در گستره‌های طبیعی رشد می‌کنند و به همان حال توسط انسان‌ها جمع‌آوری و برای مقاصد مختلف مصرف می‌شوند. 

به هر حال زیره‌ها (سیاه، سفید) در زمره‌ی گیاهانی هستند که به صورت وحشی و زراعی یافت می‌گردند. این گیاهان دارای ویژگی‌های بارزی هستند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا به عنوان گیاهان دارویی و ادویه‌ای در سطوح سنتی و صنعتی بکار گرفته شوند.

کلمات کلیدی: طب سنتی، طریقه مصرف زیره سیاه، تفاوت زیره سبز و سیاه، خواص گل زیره، خواص دارویی گل زیره، فواید زیره سبز، مضرات زیره، طب سنتی و اسلامی، طب سنتی ایران، داروهای گیاهی، گیاه درمانی، گیاه شناسی، گیاهان دارویی، شناخت گیاهان دارویی، درمان گیاهی، خواص گیاهان، داروشناسی گیاهی، طب سنتی، تغذیه در طب سنتی، آموزش طب سنتی، درمان سنتی، طب سنتی و مدرن، Caraway & Cumin، Scented Spices،

برای دانلود کتاب زیره؛ ادویه‌ی معطر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.