دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی پرویز دیوانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی پرویز دیوانه

کتاب صوتی پرویز دیوانه اثر مونا رستمیان، درباره‌ی مرد دیوانه‌ای است که با لباس‌های پاره و کهنه با یک گونی به کوچه‌ها و خیابان‌ها می‌رفت و مردم را می‌ترساند.

در قسمتی از کتاب صوتی پرویز دیوانه می‌شنویم:

یکی از همین روزها که هوای سرپیچی از خواب عصرانه حتی به قیمت گذشتن از بستنی قیفی بر سرمان افتاده بود، یکی یکی دور از چشم مادرهایمان از خانه بیرون زدیم و مثل قهرمان‌های ماجراجوی توی فیلم‌ها طوری به هم رسیدیم که گویی از مرحله‌ی سخت بازی بر آمده‌ایم، برنامه این بود که در دو گروه سه نفر به دو سوی متفاوت برویم....

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه صوتی، داستان صوتی کوتاه، داستان اجتماعی، داستان پرویز دیوانه، دانلود کتاب پرویز دیوانه، کتاب صوتی پرویز دیوانه، داستان اجتماعی، داستان ایرانی، داستان فارسی، دانلود داستان اجتماعی، داستان صوتی، داستان صوتی کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی پرویز دیوانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.