دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سفری به اعماق گنبد مینا

  • موضوع: کتاب‌های جغرافی
  • ۴۲ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷
  • ۳۶۷۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سفری به اعماق گنبد مینا

کتاب سفری به اعماق گنبد مینا به بیان نکاتی پیرامون فضا از دیدگاه علمی و اساطیری، با بیانی ساده و روان می‌پردازد.

در بخشی از کتاب سفری به اعماق گنبد مینا می‌خوانیم:

کهکشان «آندرومدا» نزدیک‌ترین کهکشان به کهکشان راه شیری است که دو میلیون سال نوری، با ما فاصله دارد!!! اگر بخواهیم به بحث خوشه‌های کهکشانی ادامه بدهیم، این مطلب بسیار طولانی می‌شود، بنابر این فقط یک جمله درباره خوشه کهکشانی «دوشیزه»: این خوشه‌ی کهکشانی در فاصله‌ی ۵۹ میلیون سال نوری از ما قرار دارد و حدود ۱۵۰۰ کهکشان در آن هست!»

شنیدستم که هر کوکب، جهانیست
جداگانه زمین و آسمانی است

زمین در جنب این افلاک مینا
چو خشخاشی بود بر روی دریا

تو خود بنگر کز این خشخاش، چندی؟
سزد گر بر غرور خود بخندی!

کلمات کلیدی: نجوم، کهکشان شناسی، کهکشان، گنبد میناتحقیق در مورد فضا، فضا و کهکشان ها، فضا چگونه است، فضا عکس، همه چیز درباره فضا، اطلاعاتی درباره فضا، دانستنی های فضایی، مقاله درباره ی فضا، نجوم، تحقیق درباره نجوم، نجوم شناسی، آموزش نجوم، تحقیق در مورد نجوم و ستارگان، فضا و نجوم، علم نجوم، فضا چیست، عجایب فضا،

برای دانلود کتاب سفری به اعماق گنبد مینا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.