دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی

کتاب آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی به قلم وحید بهروان به معرفی وسایل مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها به صورت کامل و مصور می‌پردازد.

در بخشی از کتاب آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی می‌خوانیم:

گیلاس مدرج

به انگلیسی Conical measure

یکی از ابزارهای آزمایشگاهی شیشه‌ایست که برای برداشتن یا تعیین حجم مایعات استفاده می‌شود. البته دقت آن از ابزارهایی چون استوانه مدرج و پیپت کمتر است و امروزه استفاده از این ابزار در آزمایشگاه‌های شیمی منسوخ شده است.

ساختار

این وسیله عمدتا از شیشه بوروسیلیکاتی ساخته می‌شود اما نمونه‌های پلاستیکی آن نیز یافت می‌شود. این ابزار ساختاری مخروطی شکل دارد که قاعده مخروط آن در بالا و از پایین نیز به وسیله یک پایه روی زمین قرار می‌گیرد. درجه‌بندی این وسیله بسیار دقیق نمی‌باشد و وسیله‌ای نمادین است.

تاریخچه

این وسیله آزمایشگاهی توسط ابوریحان بیرونی اختراع شد.

کلمات کلیدی: علوم آزمایشگاهی، معرفی تجهیزات آزمایشگاهی، لیست تجهیزات آزمایشگاهی، آشنایی با وسایل آزمایشگاه، آشنایی با دستگاه های آزمایشگاهی، دانلود pdf آشنایی با وسایل آزمایشگاه، کتاب آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی، آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی pdf، دانلود کتاب تجهیزات آزمایشگاهی، دانلود وسایل آزمایشگاهی pdf، فایل pdf وسایل آزمایشگاهی،

برای دانلود کتاب آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.