دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خدا و خرما با هم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خدا و خرما با هم

کتاب خدا و خرما با هم جلد هفتم از مجموعه کتاب‌های زندگی به رنگ خدا، به بررسی وجوه دینی لزوم حمایت از کالای ایرانی می‌پردازد.

سرفصل‌های این کتاب شامل موارد زیر است:

مقدمه
بیان آیه و ترجمه
جواز رابطه انسانی با دیگران
خطوط قرمز روابط با غیر‌مسلمانان
آسیب‌شناسی مصرف کالای خارجی و در مقابل، ضرورت مصرف کالای داخلی
سبک زندگی و تأثیر آن بر الگوی مصرف و حمایت از کالای ایرانی

کلمات کلیدی: حمایت از کالای ایرانی، حمایت از کالای داخلی، حمایت از کالای ایرانی pdf، مقاله در مورد حمایت از کالای ایرانی، تحقیق در مورد حمایت از کالای ایرانی، تحقیق حمایت از کالای ایرانی، حمایت از کالای ایرانی یعنی چه، حمایت از کالای ایرانی در اسلام، راهکارهای حمایت از کالای ایرانی،

برای دانلود کتاب خدا و خرما با هم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.