دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فیلمنامه خمره

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فیلمنامه خمره

کتاب فیلمنامه خمره به قلم نوید ایزدیار داستان چند مرد که در کارگاهی مشغول به کار هستند و گفت‌وگوهای بین آن‌ها را روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب فیلمنامه خمره می‌خوانیم:

(هوشنگ در را پشت سرش می‌بندد و به سمت در ورودی کارگاه هم‌جوار سوله‌ای که دیده‌ایم می‌رود. در آهنی باز است و چند کارگر - که لباس کار به تن ندارند و مشخص است ساعت کار‌شان تمام شده - جلوی در سیگار می‌کشند. هوشنگ کنار آن‌ها می‌رود و با اشاره، از یکی از آن‌ها سیگار می‌خواهد. یکی از کارگران به هوشنگ سیگار می‌دهد. در ادامه گفتگو کارگرانی که جلوی در ایستاده‌اند یکی یکی سوار بر ماشین‌هایشان شده و می‌روند. کارگری سیگار هوشنگ را روشن می‌کند)

کارگر: هوشنگ من دیروز داشتم می‌رفتم ساعتم موند تو کارگاه، تو شب کارگاه رو تمیز می‌کردی پیداش نکردی؟

هوشنگ :... نه والا

(در همین حین در سوله چوب‌بری باز شده و ماشین شاسی بلندی که پیش از این در حیاط دیده‌ایم از آن‌جا خارج می‌شود)

کارگر: عروسکه بی پدر... واسه صاب کارگاه‌ست؟

(هوشنگ که حواسش به ماشین و راننده داخل آن است، جواب کارگر را نمی‌دهد)

کارگر: می‌دونی همین یه خط روش بیفته چه قدر باید بسلفه یارو؟...

(هوشنگ جوابی نمی‌دهد. سیگارش را انداخته و به سمت حیاط کارگاه می‌رود.)

کارگر: این ساعت منو پیدا کردی یه ندا بده (سیگارش را انداخته و از کارگاه دور می‌شود)

کلمات کلیدی: فیلمنامه، فیلمنامه کوتاه با دیالوگ، دانلود فیلمنامه کوتاه ایرانی، دانلود فیلمنامه کوتاه pdf، متن فیلمنامه کوتاه، دانلود فیلمنامه، فیلمنامه اجتماعی، فیلمنامه کوتاه اجتماعی، دانلود متن فیلمنامه کوتاه،

برای دانلود کتاب فیلمنامه خمره و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.