دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تولید سرامیک به روش دستی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تولید سرامیک به روش دستی

کتاب تولید سرامیک به روش دستی، از مجموعه کتاب‌های کارگاهی ‌می‌باشد که به معرفی ابزار و مواد اولیه تولید سیرامک و سپس آموزش مرحله‌ای و گام‌به‌گام آن می‌پردازد.

در بخشی از کتاب تولید سرامیک به روش دستی می‌خوانیم:

مواد اولیه پلاستیک اگر به صورت کلوخ‌های باشند (برحسب سختی و سایز کلوخه‌ها) پس از خردایش اولیه برای آماده‌سازی دوغاب مناسب هستند، بنابراین همزن‌هایی با مخزن استوانه‌ای یا چندضلعی به کار می‌روند که دارای پره‌هایی جهت هم زدن اولیه می‌باشند. این همزن‌ها معمولا سرعت مناسبی (در حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ دور بر دقیقه) دارند و بنابراین زمان اختلاط رس‌ها در این همزن‌ها نسبتا طولانی (حدود ۲ ساعت) است.همان طور که در تصویر مشاهده می‌شود این همزنها تیغه‌های بلندی دارند.

در همزن‌های جدید که به آن‌ها همزن‌های با سرعت بالا نیز گفته می‌شود به جای پره‌ها که در همزن‌های قدیمی عمل همزدن را انجام می‌دهند، پره‌های توربینی به کار رفته است. در این همزن‌ها پره‌های توربین به نحوی ساخته شده‌اند که مشابه یک پمپ عمل نموده و دوغاب از وسط مخلوط کن وارد فضای بین پره‌ها و سپس با شدت به اطراف پرتاب می‌شود. با استفاده از همزن‌های توربینی مدت زمان هم زدن بسیار کم شده است به عنوان مثال تکه‌های بزرگ بال کلی در مدت زمان ۳۰ تا ۶۰ دقیقه به دوغاب مناسبی تبدیل می‌شود.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب هنری، دانلود کتاب آموزشی، دانلود کتاب تولید سرامیک، ساخت سرامیک در خانه، مواد اولیه ساخت سرامیک، مواد تشکیل دهنده سرامیک، ساخت خمیر سرامیک، مواد تشکیل دهنده لعاب سرامیک، رنگ آمیزی خمیر سرامیک،

برای دانلود کتاب تولید سرامیک به روش دستی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.