دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سگ هار

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سگ هار

کتاب سگ هار اثر الیاس محمدی روایت داستان سگی است که از گله و چوپانش جا مانده است و گم شده است. سگ، روستایی را در راه خود می‌بیند و به آنجا می‌رود تا برای خود کمی غذا پیدا کند تا اینکه...

در قسمتی از کتاب سگ هار می‌خوانیم:

چند وقتی سِگ بی نوا مجاور قصابی شده بود و از اون جا تکون نمی خورد و فقط بعضی وقتا که اصغرآقا توی مغازه بود یه دوری توی میدون و کوچه های اطراف میزد.شبا هم از جلوی در قصابی تکون نمی خورد که مبادا دزدی به مغازه بزنه. اهالی محل هم دیگه یه جورایی سگ رو واسه ی اصغر و قصابیش می دونستن. یه چندباری هم چندتا از آدمای حق به جانب و مثلا بزرگتر محل به اصغرآقا اعتراض آوردن که سگ رو از محل بیرون کنن و یا توی باغ و صحراهای دور ولش کنن یا برن سر به نیستش کنن. اما اصغر قصاب نگذاشته بود.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، داستان اجتماعی، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه سگ هار، دانلود داستان سگ هار،

برای دانلود کتاب سگ هار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.