دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دستور زبان کرمانجی شمال خراسان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دستور زبان کرمانجی شمال خراسان

با کتاب دستور زبان کرمانجی شمال خراسان نوشته افراسیاب شکفته شما به راحتی می‌توانید حرف (tîp)، واژه (bêje) و گفته‌های (gotinên) کُرمانجی را با لهجه کُرمانجی شمال خراسان بخوانید و بنویسید.

هدف از تنظیم و چاپ این کتاب، آموزش علمی زبان کُرمانجی به مردم شریف و بزرگوار کُرمانج شمال خراسان است تا بتوانند کتاب‌ها و مجلات کُرمانجی را به راحتی بخوانند و به نوشتن به زبان مادری خود اهمیّت دهند و نگذارند یادگارهای نیاکانشان به فراموشی بروند. امیدوارم بتوانیم با خواندن این کتاب، خواندن و نوشتن به زبان کُرمانجی را براحتی یاد بگیرید، مطالب و دل نوشته‌های خود را به زبان کُرمانجی بنویسید و هویت والای کُرمانجی را ارج نهید و آن را به نسل‌های آینده ارزانی بدارید.

با یادگیری زبان نوشتاری کُرمانجی و آموزش آن به فرزندان خود، داستان‌ها، رنج‌ها و شادی‌های نیاکان، پدران، مادران و خودتان را برای آیندگان به ارمغان بگذارید و فرهنگ شفاهی مردم شریف کُرمانج شمال خراسان را به فرهنگ مکتوب تبدیل کنید.

کلمات کلیدی: لغت نامه کرمانجی، تاریخ کرمانج، آموزش مکالمه زبان کرمانجی، آموزش زبان کرمانجی خراسان، آموزش زبان کرمانجی خراسان شمالی، زبان کرمانجی،

برای دانلود کتاب دستور زبان کرمانجی شمال خراسان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.