دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کارگاه کارآفرینی و تولید

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کارگاه کارآفرینی و تولید

کتاب کارگاه کار آفرینی و تولید برای اولین بار در کشور برای دانش‌آموزان شاخه‌ی نظری در ادامه‌ی درس‌های کار و فناوری به صورتی کاملاً کاربردی تألیف شده است.

اساس محتوای این کتاب را فعالیت‌های تعیین شده تشکیل می‌دهند. فعالیت‌های پیش بینی شده در هر بخش از این کتاب به صورت عملکرد فردی یا تیمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، بدیهی است کلید موفقیت در اجرای دقیق آن‌ها داشتن پشتکار و علاقه است.

در این کتاب شایستگی‌هایی از قبیل تیم سازی، کار تیمی، حل مسئله، هدف‌گذاری و تصمیم‌گیری را کسب خواهید کرد و در ادامه با خودشناسی و توسعه‌ی شخصی، شناسایی ارزش‌ها و نیازها، مهارت‌ها، استعدادها و علایق خودتان به طراحی مسیر شغلی خود می‌پردازید. پس از آن با کسب شایستگی‌های تفکر خلّق، خلّقیت، فرصت‌یابی، ایده‌پردازی وایده‌یابی، افرادی خلّق، فرصت گرا، فعال و نوآور می‌شوید. در نهایت با کمک این شایستگی‌ها یک مدل کسب و کار ارائه می‌دهید و به نگارش طرح و برنامه‌ی آن اقدام می‌کنید.

کلمات کلیدی: کارآفرینی، خلاقیت، آموزش کارآفرینی، کارآفرینی پایه یازدهم، کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی، خلاقیت در کار، کسب و کار، راه‌اندازی کسب و کار،

برای دانلود کتاب کارگاه کارآفرینی و تولید و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.