دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خویشاندان ایرانی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خویشاندان ایرانی

کتاب خویشاندان ایرانی (Iranian Relatives) نوشته احسان لطفی در مورد اقوام ایرانی است که به صورت مختصر و مفید ایرانی زبانان را معرفی کرده است و به مقایسه شباهت واژگانی آن‌ها پرداخته است.

در زمینه‌ی مطالعه زبان‌ها و اقوام ایرانی کم و کاستی‌های زیادی وجود دارد و منابع‌هایی که به بررسی اقوام و این زبان‌ها پرداخته‌اند بسیار اندک‌اند و این موضوع و ناکارآمدی رسانه‌های داخلی ایران سبب عدم آگاهی بسیاری از ایرانی‌ها نسبت به برادران و خواهران خود در دیگر کشورها شده است و فکر آن‌ها بیشتر متمرکز در سوریه و فلسطین است. در سال 2008 بسیاری از برادران و خواهران ما در اوستیای جنوبی به خاک و خون کشیده شدند و دادی از ما ایرانی‌ها بلند نشدیا در نسل کشی ایزدی‌های عراق و سوریه آنچنان که باید از آن‌ها حمایت نکردیم و این سکوت ما باعث تاسف است. همه این عوامل باعث شد که من این کتاب را بنویسم که در آن ابتدا به معرفی اقوام ایرانی پرداخته شده است و سپس تعدادی جدول مقایسه‌ای چند زبان ایرانی آورده شده است.

در این کتاب به معرفی کردها، بلوچ‌ها، تالش‌ها، اوستیایی‌ها، فارس‌ها، تات‌ها، گیلک، مازنی، پشتو، لرها، پامیری ها، زازا‌ها، یغنوبی‌ها و... پرداخته شده است.

کلمات کلیدی: اصیل ترین نژاد ایرانی، اقوام ایرانی باستان، تحقیق در مورد اقوام ایرانی، اقوام ایرانی تبار، جمعیت اقوام ایرانی، قوم های اصیل ایرانی،

برای دانلود کتاب خویشاندان ایرانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.