دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بیس بازاریابی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بیس بازاریابی

کتاب بیس بازاریابی اثر مهدی سنجه ونلی درباره‌ی علم بازاریابی است که بیش از آنکه یک مفهوم تجاری یا علمی باشد، مفهومی فلسفی است که در ابعاد مختلف ارتباطات و حتی زندگی ما جاریست. یکی از اصلی‌ترین قدم‌های فروش، تبلیغات و بازاریابی است که در این کتاب به آن می‌پردازیم.

انتخاب استراتژی بازاریابی و فروش رو می‌توانیم یافتن رقیب معنی کنیم. اگر تصمیم گرفتید محصولات خودتان رو تغییر بدهید و یا مشتریان خودتان را تغییر بدهید در اصل شما رقبای خودتان رو تغییر داده‌اید. مثل این می‌ماند که شما درون کشوری هستید که توسط کشورهای دیگر احاطه شده‌اید زمانی که تصمیم می‌گیرید با آن‌ها رقابت کنید باید مسیر رقابت خودتان رو مشخص کنید.

کلمات کلیدی: بازاریابی، بازاریابی و فروش، آموزش بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، مدیریت بازاریابی، مقالات مدیریت بازاریابی، کتاب مدیریت بازاریابی، اصول بازاریابی،

برای دانلود کتاب بیس بازاریابی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.