دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان پاورقی زندگی - جلد دوم

  • موضوع: رمان
  • ۸۲۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۶
  • ۳۲۷۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان پاورقی زندگی - جلد دوم

کتاب رمان پاورقی زندگی در دو جلد می‌باشد که نیمی از اتفاقات در جلد اول اتفاق می‌افتد. در جلد اول خواندید که پسری در اثر تصادف بینایی خود را از دست می‌دهد.

بعد از گذشت دو سال خانواده‌اش تصمیم می‌گیرند برای او همسری انتخاب کنند. داستان به سمتی کشیده می‌شود که دختری به اسم مریم سر راه او قرار می‌گیرد. در جلد دوم زندگی جدید مهیار و مریم با مشکلات، شادی‌ها، غم و اندوه مختص خودشان شروع می‌شود. زندگی که از نظر اطرافیان‌شان باید تغییر کند. یکی از آن دو موافق تغییر می‌باشد و نظر دیگری آن است که می‌توان این زندگی را به همین منوال ادامه داد.

در بخشی از رمان پاورقی زندگی - جلد دوم می‌خوانیم:

چمدانش را روی سالن فرودگاه سیدنی به حرکت درآورد... نگاهش از روی صورت مردمان غریبه‌ای که با بی‌مهری از کنار هم عبور می‌کردند گذشت. سردی مردمانش هم‌چون سردی هوایشان بود. از فرودگاه خارج شدند... شدت باران قدرت دید را کاهش داده بود. پالتویش را محکم‌تر به خود پیچید و یقه‌اش رابه گردنش نزدیک‌تر کرد.

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، رمان اجتماعی، دانلود رمان پاورقی زندگی، دانلود رایگان کتاب رمان پاورقی زندگی، دانلود رمان پاورقی زندگی، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود کتاب پاورقی زندگی، رمان پاورقی زندگی،

برای دانلود کتاب رمان پاورقی زندگی - جلد دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.