دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان سرگشته‌ی ناز

  • از: ملیحه جلیلاوی
  • موضوع: رمان
  • ۳۹۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۴۰۰
  • ۱۴۳۶۹ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان سرگشته‌ی ناز

کتاب رمان سرگشته‌ی ناز نوشته‌ی ملیحه جلیلاوی، داستان نازلی تبریزی، دختری درد کشیده است که با بازگشت غریبه‌ای آشنا به زندگی تاریکش این تاریکی فزونی می‌یابد و گذشته‌ی همیشه مجسم برای نازلی قصه مجسم‌تر می‌شود. حال این بازگشت قرار است پیامدهایی به دنبال داشته باشد، پیامدهایی از تلخی و شیرینی از غم و شادی از عشق و عشق و در آخر عشق.

در بخشی از کتاب رمان سرگشته‌ی ناز می‌خوانیم:

کشان کشان به طبقه‌ی پایین بردم. می‌دانستم این رفتار برای چیست. آیلی نمی‌خواست دوباره شروع کنم و گویی من می‌خواستم. عالم بی‌خبری در این موقعیت بهترین راهِ فرار بود! همه در تکاپو بودند. 

سالن خالی از مبلمان بود و به جای مبل و صندلی‌های سلطنتی، صندلی‌های معمولی گذاشته شده بود. برای رضایتِ آیلی و فرار از آن چشم غره‌ها که دنیایی حرف پشتِ پرده شان پنهان بود روی یکی از صندلی‌ها نشستم و به نقطه‌ای دور زل زدم گرچه گوش هایم همهمه‌ی توی سرسرای خانه را می‌شنیدند. صدای بم و متینش را میانِ صدها صدا تشخیص می‌دادم. 

در این هفت روز اینجا بود. علارغم اصرارهای همه قبول نمی‌کرد شب‌ها بماند و به هر جا سکونت داشت می‌رفت. سرم را به استیلِ صندلی تکیه دادم و به سرسرا زیر زیرکی نگاه کردم. کنارِ چند مرد که پشتشان به من بود ایستاده بود. سرسرا عریض بود و به همین دلیل چند نفره آن جا تجمع کرده بودند. حسرتِ نگاهم را بدون نگاه به آینه هم می‌دیدم. چه می‌شد اگر قبل از مرگم آن موهای مردانه و مشکی را ن وازش می‌کردم؟

چه می‌شد اگر... ‌ای خدا! کاش می‌شد این من را ببرم جایی و چشم هایش را از کاسه دربیاورم. کاش می‌شد! سنگینی نگاهم را حس کرد و یک هو به طرفم برگشت. شکارِ لحظه که می‌گویند همین است؟ چرا دیگر هیچ چیز را از چشمانش نمی‌توانستم بخوانم؟ چرا آن دو گوی کهربایی دیگر نم پس نمی‌دادند؟

آن قدر خیره نگریست که سرم را بیشتر تکیه دادم و چشمانم را بستم! تاب و تحملِ من از خیلی وقت پیش تمام شده بود!

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان سرگشته ی ناز، دانلود پی دی اف رمان سرگشته ی ناز، دانلود رایگان رمان سرگشته ی ناز، دانلود رمان سرگشته ی ناز، دانلود رمان سرگشته ی ناز، دانلود رمان سرگشته ی ناز با لینک مستقیم، دانلود رمان سرگشته ی ناز برای موبایل، رمان سرگشته ی ناز، رمان سرگشته ی ناز، pdf رمان سرگشته ی ناز کامل، دانلود کتاب سرگشته ی ناز با لینک مستقیم، دانلود کتاب سرگشته ی ناز برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان سرگشته‌ی ناز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.