دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان برای ماهور

  • از: فاطمه جابری فرد
  • موضوع: رمان
  • ۱۴۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۱۵۱۱۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان برای ماهور

کتاب رمان برای ماهور نوشته‌ی فاطمه جابری فرد، داستان پونه یک دختر روستایی‌ست. او با همه‌ی محرومیت‌ها و مشکلات زندگی جنگیده و به تازگی به عنوان معلم یک روستا مشغول کار شده است.

احساس تنهایی و نیاز به درد دل با کسی او را وامی‌دارد تا دست به قلم ببرد و خیلی زود متوجه می‌شود که نادانسته دارد "برای ماهور" می‌نویسد، سنگ صبور و دوستی که مدتی‌ست با او قطع رابطه کرده و حالا احساس نیاز به هم‌صحبت و احساس تنهایی ناخودآگاه او را بار دیگر به طرف ماهور جذب می‌کند.

در بخشی از کتاب رمان برای ماهور می‌خوانیم:

«ماهور تو فکر می‌کنی آدم اگر به راه دلش برود و بعد پشیمان بشود بهتر است یا اینکه به راه عقلش برود و حسرت آنچه قلبش می‌ خواست را بخورد؟ من از این می‌ترسم که روزی عشق در من بمیرد! می‌ترسم امروز اگر به دلایل احساسی و یا به خاطر پوپک، کیهان را از دست بدهم، بعدها پشیمان بشوم. ماهور من از پشیمانی می‌ترسم، من از آن روزی که قلبت را و احساست را نفرین می‌کنی واهمه دارم!»

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان برای ماهور، دانلود پی دی اف رمان برای ماهور، دانلود رایگان رمان برای ماهور، دانلود رمان برای ماهور، دانلود رمان برای ماهور، دانلود رمان برای ماهور با لینک مستقیم، دانلود رمان برای ماهور برای موبایل، رمان برای ماهور، رمان برای ماهور، pdf رمان برای ماهور کامل، دانلود کتاب برای ماهور با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای ماهور برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان برای ماهور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.