دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان طبقه زیرین

  • از: آزاده دریکوندی
  • موضوع: رمان
  • ۹۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • ۲۱۶۳۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان طبقه زیرین

کتاب رمان طبقه زیرین نوشته‌ی آزاده دریکوندی، داستانی فانتزی است که قرن نوزدهم در لندن اتفاق می‌افتد. رمان طبقه‌ی زیرین نگاهی فانتزی به دنیای مردگان دارد؛ مردگانی که هنوز چشم‌شان به دنیاست و می‌خواهند به دنیای زندگان باز گردند. اما چگونه؟

چارلی کوئین شخصیت اصلی داستان، شیمیدان ماهری است که در میان مردگان زندگی می‌کند و در پی کشف محلول اسرارآمیز ''بازگشت'' است تا با استفاده از آن محلول تمامی مردگان به دنیای پیشینشان یعنی دنیای زندگان بازگردند. رمان فانتزی طبقه‌ی زیرین سرگذشت انسان‌های حریص و جاه طلب است.

این کتاب از سوی نویسنده تقدیم شده است به تمام کسانی که در طول زندگی خود حداقل یک بار خواب عجیب دیده باشند!

کلمات کلیدی: رمان فانتزی، دانلود رمان هیجان انگیز، دانلود رمان هیجان انگیز، رمان فانتزی، دانلود رمان فانتزی، رمان های تخیلی فانتزی، رمان هیجان انگیز، داستان و رمان تخیلی، دانلود رمان تخیلی، دانلود داستان تخیلی، دانلود داستان خیالی، رمان تخیلی، رمان تخیلی فانتزی، داستان فانتزی، دانلود داستان فانتزی،

برای دانلود کتاب رمان طبقه زیرین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.