دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب داستان جنایی صورتحساب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب داستان جنایی صورتحساب

داستان نیمه بلند جنایی

اولش فکر می کردم حال خودم اینطوریه اما حالا مطمئنم که شوهرم قصد داره، منو دیوونه کنه.

دکتر «هری برنشتاین» سری تکان داد و پس از لحظه ای مکث، یادداشتی روی دفترک رو بسته، میز کناری نوشت.

منظورم این نیست که منو اذیت می کنه، اینطوری با من رفتار نمی شه، نه! منظورم اینه که کاری می کنه تا در صحت سلامتی خودم به شک بیفتم و این عمل رو به نیت خاصی انجام میده.

«پاتسی راندولف» روی خود را از هری برگرداند و به سویی دیگر نگریست. حتی با وجود اینکه، طی زمان جلسه، هری دفتر خود را تاریکی نگاه می داشت، اما می توانست قطرات اشک را در میان چشمان او ببیند. با لحن مهربانی گفت:

شما خیلی آشفته و پریشانید.

البته که هستم و خیلی هم ترسان.

این خانم چهل ساله، تنها بیمار هری طی دو ماه خیر بود. طی جلسات مکرر، اشک در چشمانش می انباشت اما پایین نمی آمد. اشک ها میزان سنجش حال و هوای هیجان انسان ها هستند. بعضی از بیماران سالها، بدون گریستن، به نزد دکترهای خود می روند که معالجه شان کاری بس دشوار است، چرا که اگر قطرات اشک از چشمان جاری شوند، هر دانشجویی هم می تواند، بنشیند و یادداشت بردارد

کلمات کلیدی: داستان پلیسی، دانلود داستان نیمه بلند، داستان جنایی، داستان هیجان انگیز،

برای دانلود کتاب داستان جنایی صورتحساب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.