دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب روانپالایی و تفکر درمانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب روانپالایی و تفکر درمانی

یکی از مشکلات عمدۀ بشر، عدم استفاده از نیروی تفکر و استفاده از علم درون خود میباشد که میتواند در رسیدن به هدف غایی سلامت که داشتن آرامش است او را یاری نماید، اما این مشکل نه تنها دربارۀ عوام بلکه درمورد دانشگاه نیز صادق است. گویا ما به مترجمان متفکرانی مبدل شده ایم که برای جوامع خویش و اهداف خویش فکر میکنند. داشتن جامعه ای مذهبی و اسلامی به معنای داشتن فرصتی ذیقیمت برای ارتقای سلامت در ابعاد گوناگون آن است. در تفاوت اهداف متفکران یک جامعۀ غربی و یک جامعۀ اسلامی همین بس که یکی نگاهی مادی و دنیوی و دیگر نگاهی معنوی و اخروی خواهد داشت. آنچه در این کتاب خواهید دید، نگاهی نو و البته کهنه به انسان، روان انسان، ماهیت و شخصیت او، توضیح علل برخی از اعمال او، معرفی و نگاهی به بعد پنجم سلامت و طرحی به منظور ارتقای سلامت میباشد، و نیز مفاهیمی جدید صرفا به منظور تحریک قوۀ تفکر مخاطب!
آنچه در این کتاب خواهید یافت:
1-) طرحی فرضی برای روان 2-) حافظۀ انتسابی در برابر حافظۀ اکتسابی 3-) حیوانیت و انسانیت 4-) مکانیسم استتار 5-) 5 عامل بقای حیوانیت 6-) استیت ها (وضعیتهای روان) 7-) 5 عامل بقای انسانیت 8) نشانه ها (سرنخهای یادآوری) 9-) خود درونی (فردی) در برابر خود بیرونی (اجتماعی) 10-) یاد مرگ 11-) نظریۀ رشد معکوس 12-) هرم رشد (3 نقطۀ آرامش) 13-) شگردهای فراموشی مرگ حیوانیت 14-) بعد پنجم سلامت 15-) مدل هرم سلامت 16-) تفکر درمانی 17-) نمودار روان سلامت 18) علم درون در برابر علم بیرون 19-) ... زندگی ... 20-) و دو قطعه شعر منتشر نشده در خصوص انتظار از نویسنده ...

کلمات کلیدی: دانلود کتاب روانشناسی، روان شناسی چیست، روان درمانی، تفکر درمانی، شناخت روان انسان، شخصیت شناسی، خودشناسی، سلامت روان،

برای دانلود کتاب روانپالایی و تفکر درمانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.