دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زیور سهراب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زیور سهراب

روز رنگ باخته بود و با شرمندگی سرآیش رخت بر می بست و تاریکی شومی را بشارت می داد. تاریکی شب در نبود ماه رنگ شادی را باخته بود و بر دل و جان زیور اندوه و دل تنگی سختی می آورد. آوای گام های دل تنگ و آشفته ی سبکی آمد که نگرانی را هم به ناآرامی های روانش در تاریکی غم ناک شب بی ماه افزود و هراسان و آشفته تذ کرد و یردرگمی نمایان گشت. انگار کوچه ی تنگ و باریک و خاکی بلند و آسفالت برایش ارزشی نداشت پس همه را یکی پس از دیگری می پیمود.

کلمات کلیدی: داستان فارسی، داستان کوتاه، داستان ایرانی، دانلود داستان، داستان اجتماعی، دانلود داستان عاشقانه،

برای دانلود کتاب زیور سهراب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.