دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خاطرات یک کودن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خاطرات یک کودن

پانزده داستان خودمانی

هیچ گاه دفترچه خاطرات نداشته ام. بسیاری از خاطرات را نمی شود نوشت: نحسی می آورد، دل می شکند، آبرو می برد، جرم دارد و هزار سخن دیگر. همه ی آن خاطرات زیر لایه های ذهنم جا خوش کرده اند و اینک، زمان بازخوانی، دور برمی دارند و هرکدام برای جا گرفتن در قاب داستان از هم لو می زنند

توده ای از یاد ها و واژه ها سرازیر می شوند بر کف کاغذ و من نمی دانم دقیقا از کجا شروع کمنم، از خرابه های خانه ی پدربزرگم یا از مرگ دختر همسایه مان یا از خودکشی تنها کسی که دوستش داشتم. تنها می دانم باید بنویسم تا آرامشم یابم.

زیر بارانی از واژه ها  می ایستم و ثانیه ها را بازخوانی می کنم. نتیجه کار دیدنی است. خیس می شوم.

کلمات کلیدی: داستان فارسی، داستان کوتاه، داستان ایرانی، دانلود داستان، داستان اجتماعی، داستان خودمانی، دانلود مجموعه داستان،

برای دانلود کتاب خاطرات یک کودن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.