دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خون و خاک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خون و خاک

نمایشنامه ژانر دفاع مقدس

جزیره خارگ در طول دوران دفاع مقدس بیش از دو هزار و 800 بار بمباران شد ولی همچنان به عنوان پایانه صادرات نفت ایران به کار خود ادامه می داد. جزیره خارگ، جزیره ای دارای اهمیت اقتصادی با اسکان شهری و در ۳8 کیلومتری ساحل ایران(بندر گناوه) در خلیج فارس از توابع استان بوشهر ایران است که دارای هشت کیلومتر طول (شمال - جنوب) و چهار کیلومتر عرض است. در زمان جنگ پایگاه استراژیک صدور نفت ایران، جزیره خارگ بود که حدود 90 درصد نفت خام ایران از طریق این جزیره صادر می شد.
جزیره خارگ قریب به ۳هزار روز در برابر هجوم سلاح های پیشرفته دشمن مقاومت شکست ناپذیر خود را قهرمانانه به نمایش گذاشت و با وجود مردانی از جان گذشته و غیور و با همت کارکنان متعهد و متخصص صنعت نفت یکی از ناب ترین حماسه های تاریخ را به نام خود رقم زد. قلب تپنده ای که با وارد آمدن عمیق ترین زخم ها از تپش بازنماند و آرزوی قطع شریان حیاتی اقتصاد ایران را در سال های
دفاع مقدس برای دشمنان قسم خورده اش تبدیل به کابوسی ابدی کرد.

کلمات کلیدی: نمایش نامه، نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه فارسی، نمایشنامه ایرانی، نمایشنامه خون خاک، نمایشنامه دفاع مقدس،

برای دانلود کتاب خون و خاک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.