دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مبارزه طبقاتی و رهایی زنان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مبارزه طبقاتی و رهایی زنان

نویسندگان: پروانه قاسمی، جابر کلیبی

کتابی که در پیشِ رو دارید یک مجموعه از مقالاتی است که ما، پروانه قاسمی و جابر کلیبی در مورد مسائل زنان، در فرصت ها و به مناسبت های گوناگون نوشته ایم. انتشارِ این مقالات در یک کتاب از این واقعیت ناشی شده است که پراکندگیِ این مقالات موجب می گردد تا فکرِ اساسی که در همه ی آن ها دنبال می شود، پیوستگیِ خود را از دست داده و به این ترتیب به طور ناقص دریافت شود. تهیه ی هر کدام از این مقالات، در زمان های معیّن و برای طرح یک یا چند مساله از انبوه مسائلِ زنان تنظیم شده است و در برگیرنده ی بخشی از مسائل زنان می باشد. از این رو هنگامی که در مجموع و در ارتباط با هم قرار گیرند طبعاً دید وسیع تری را در اختیارِ خواننده می گذارند. تکرار نکته ها و
مسائل هم گون که در برخی از این مقالات آمده است نیز به دلیل موضوع مشترکی است که در همه ی مقالات دنبال می شود.

با این همه، هرچه بیشتر مسائل زنان را بشکافیم و در زوایای گوناگون آن ها را به کاوش بنشینیم، به دلیل گستردگی و عمق این مسائل، باز هم قادر نه خواهیم شد به طور کامل حقِ مطلب را در این زمینه اداء کنیم.

کلمات کلیدی: مبارزه طبقاتی و رهایی زنان، فمنیسم، دانلود کتاب زنان، مشکلات زنان، آزادی زنان، مسائل زنان، جنبش زنان، دانلود کتاب زنان، زنان، حقوق زنان،

برای دانلود کتاب مبارزه طبقاتی و رهایی زنان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.