دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آنچه نومهندسان نمی دانند

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آنچه نومهندسان نمی دانند

روزگار مشاغل سنتی، سپری شده است.

با مشاهده اقبال شدید دانشجویان در سالهای اخیر به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی یا همان MBA به نظرم رسید که این دوره فقط راه رسیدن به تجربه‎های کاری را کوتاه‌تر و هموارتر می‌سازد و مدیریت اجرایی، در زندگی شغلی همه ما جاری است بدون آن که از وجود آن خبر داشته باشیم!

فهرست مطالب:

مشکل اطلاع رسانی

درسی ار تاریخ

الگوهای کاری جدید

دورکاری

گزافه گویی در تجارت

سلوک با مردم

ایزد در بیابان

فقط یک گوش شنوا

ارتباط با مخاطب

یک قلب بزرگ

کلمات کلیدی: مهندسی، مدیریت اجرایی، mba، تجربه کاری، اطلاع رسانی، الگوهای کاری، تجارت، اشتغال، بازاریابی، اقتصاد، تجارت، فروش، مشاغل جدید، مشاغل سنتی،

برای دانلود کتاب آنچه نومهندسان نمی دانند و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.