دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه 88 داستان فارسی

  • موضوع: کتاب‌های داستان
  • ۴۸۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸
  • ۹۶۹۱ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه 88 داستان فارسی

کتاب مجموعه 88 داستان فارسی دربردارنده‌ی داستان‌های کوتاه، زیبا و دلنشین فارسی است.

نام نویسنده‌ی هر داستان در قسمت پایین عنوان آن نوشته شده است. نام برخی از داستان‌های این کتاب: تولد، تصویر پشت آینه، تاریخچه جنگ انسان‌ها و اورک‌ها، زیر باران، زندگی‌ها، زن و شوهر، زنی که از جنس نور بود، زنبورهای وحشی، زنان حساس، ظلم و ...

در بخشی از کتاب مجموعه 88 داستان فارسی می‌خوانیم:

من ناخودآگاه بدنم یخ زد خدایا چه شد؟ که او مرا صدا زد، کلارا دوباره صدا زد امیر بیا دهانه اسبم را بگیر، من می‌خواهم کمی پیاده راه بروم. من بی‌اختیار دوان دوان پیش رفتم. کلارا لبخندی زد و گفت: امیر رکاب را نگهدار تا پیاده شوم چون پاهایم گرفته و نمی‌توانم طاقت بیاورم. گفتم خانم آخر از ارباب عقب می‌مانیم. سپس بلافاصله صدای ارباب را شنیدم که با ملایمت می‌گوید مانعی ندارد بگذار کلارا اینجاها را سیاحت کند چون او خیلی از مناظر کوهستانی و جنگل خوشش می‌آید. من از ته قلب خوشحال بودم که لااقل می‌توانم چند قدمی را در کنار کلارای زیبا راه بروم و نمی‌دانم چرا این خوشحالی به من دست داده بود. رکاب را گرفتم و او پیاده شد و با نگاهی عمیق به صورت آفتابزده و گندمگونم خیره شد و بعد لبخندی زد و گفت: متشکرم! گفتم خانم این وظیفه من بود، کلارا نگاه غم انگیزی به صورتم انداخت و گفت: امیر خواهشی از تو دارم اگر عمل کنی یک دنیا از تو متشکرم. با کمال سادگی و صفای باطنی گفتم: خانم شما سر بخواهید هرگز چاکر مضایقه نمی‌کند.

کلمات کلیدی: مجموعه داستان، داستان فارسی، داستان، داستان عاشقانه، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، دانلود داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب مجموعه 88 داستان فارسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.