دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یأس فلسفی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یأس فلسفی

این کتاب مجموعه مقالاتی است که در بین سالهای 1339-1344 در مجله های ماهانه تهران منتشر شده است. بعضی از این مقاله ها به مناسبت ترجمه کتابی نوشته شده و اضافه بر معرفی خود اثر و نویسنده ، احیانا انتقادی بر خود ترجمه نیز بوده است. از این نوع مقاله ها آنچه درباره نویسنده و کتاب او بوده در اینجا آمده و ایراد به ترجمه حذف شده است. زیرا جای اینکار در مجله است نه در کتاب. عناوین مقاله ها: - یاس فلسفی - معرفی سارتر در سه مقاله - در جستجوی بشریتی بی نقاب - سارتر و ادبیات - گناه سارتر - بودلر و جهان اندیشه - ریچارد رایت - طلوع و افول اشتین بک - فلوبر ومادام بواری - ژان کو و رمانی از او - گاندی - رستم و اسفندیار - انسان گرسنه - و...

کلمات کلیدی: فلسفه، مقاله، جستجو، ادبیات، جهان، گاندی، رستم، انسان،

برای دانلود کتاب یأس فلسفی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.