دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راه به سوی خوشبختی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راه به سوی خوشبختی

کتاب راه به سوی خوشبختی اثر ال. ران هوبارد، به بررسی اصول اخلاقی غیر مذهبی مطابق با ادراک عام برای زندگی بهتر می‌پردازد.

شادی و خوشبختی واقعی ارزشمند است. اگر فردی نتواند بقا داشته باشد، نه شادی و نه خوشبختی هیچ یک قابل دست‌یابی نیست. تلاش برای بقا در جامعه‌ای آشفته، نادرست و به طور کلی غیر اخلاقی، کار دشواری است. هر فرد یا گروهی تا آن جا که در توان دارد در صدد کسب لذت از زندگی و رهایی از درد است و بقای شما می‌تواند به دلیل رفتار بد اطرافیان شما مورد تهدید قرار گیرد و خوشبختی خود شما امکان دارد به دلیل نادرستی یا بدرفتاری دیگران به اندوه و مصیبت تبدیل شود.

در بخشی از کتاب راه به سوی خوشبختی می‌خوانیم:

یک فرد بر روی افراد بسیاری تأثیر می‌گذارد. این اثرها می‌تواند خوب باشد یا بد باشد.
اگر فرد زندگی‌اش را با در نظر گرفتن این توصیه‌ها اداره کند، او الگوی خوبی برای دیگران می‌شود.
اطرافیان فرد، على رغم آنچه که می‌گویند، بی تردید تحت تأثیر کردار چنین فردی قرار خواهند گرفت.
و کسانی که سعی دارند شما را نفی کنند به این دلیل است که در واقع می‌خواهند به شما آسیب برسانند یا به دنبال رسیدن به هدف‌های خودشان هستند. اما در اعماق وجودشان به شما احترام می‌گذارند.
در دراز مدت، امکان ادامه بقای شما افزایش خواهد بافت زیرا دیگران که از شما تاثیر مثبت گرفته اند، تهدید کمتری برای شما خواهند بود. فواید دیگری نیز وجود دارد.
تأثیری را که فقط با اشاره نمودن به این اصول و به سهم خود سرمشق خوبی بودن می‌توانید بر روی دیگران بگذارید، دست کم نگیرید.
راه به سوی خوشبختی ایجاب می‌کند که فرد سرمشق خوبی برای دیگران باشد.

کلمات کلیدی: رسیدن به خوشبختی، خوشبختی، رازهای خوشبختی، راه های خوشبختی در زندگی، چگونه احساس خوشبختی کنیم، احساس خوشبختی چیست، خوشبختی، رسیدن به خوشبختی در زندگی، قوانین خوشبختی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، آداب زندگی pdf،

برای دانلود کتاب راه به سوی خوشبختی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.