دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب برگ‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب برگ‌ها

کتاب برگ‌ها نوشته‌ی هارینی ناژندرا و سیما موندلی، با زبانی ساده و همراه با تصاویر کودکان را با انواع مختلفی از برگ‌ها آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب برگ‌ها می‌خوانیم

انواع مختلفی از برگ‌ها وجود دارد. برخی سبز و برخی دیگر نقره‌ای هستند.
برگ‌های بلوط نقره‌ای به رنگ سفید نقره‌ای می‌درخشند. برگ‌های کروتون قرمز و زرد و نارنجی است و برگ‌های سبز انبه وقتی تازه می‌رویند قرمز رنگ هستند.

کلمات کلیدی: آشنایی کودکان با برگ ها، هدف آشنایی با گیاهان برای کودکان، کتاب مصور کودک، دانلود رایگان کتاب کودک و نوجوان pdf، دانلود رایگان کتاب کودک، دانلود رایگان کتاب برگ‌ها، دانلود pdf کتاب برگ‌ها، آشنایی کودکان با برگ گیاهان، معرفی برگ ها به کودکان، آموزش اجزای گیاه به کودکان، آشنایی با برگ ها برای کودکان، انواع برگ گیاهان،

برای دانلود کتاب برگ‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.