دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک

کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک نوشته‌ی ایمان الیاسیان، شما را به طور کامل با انواع ارزیابی ریسک آشنا کرده و به تشریح تخصصی این مبحث می‌پردازد.

در بخشی از کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک می‌خوانیم:

کل ریسک سیستماتیک و غیرسیستماتیک کل ریسک بازار را می‌توان به دو دسته کلی ریسک سیستماتیک و ریسک غیر سیستماتیک تقسیم نمود ریسک غیر سیستماتیک ریسکی است که ناشی از خصوصیات خاص شرکت از جمله نوع محصول ساختار سرمایه سهامداران عمده و غیره می‌باشد. ریسک سیستماتیک ناشی از تحولات کلی بازار و اقتصاد بوده و تنها مختص به شرکت خاصی نمی‌باشد به دیگر بیان ریسک سیستماتیک در اثر حرکت‌های کلی بازار به وجود می‌آید. طبق نظریه‌های پرتفولیو با پرگونه سازی سبد سهام می‌توان ریسک غیر سیستماتیک را از میان برد ولیکن ریسک سیستماتیک همچنان باقی می‌ماند. 

کلمات کلیدی: ریسک، ارزیابی ریسک، ارزیابی ریسک pdf، انواع روش های ارزیابی ریسک pdf، ارزیابی ریسک چیست، روش های ارزیابی ریسک، یکی از روش های ارزیابی ریسک، دانلود pdf کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک، دانلود رایگان کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک،

برای دانلود کتاب آشنایی با مدل‌های ارزیابی ریسک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.