دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه معاملات بازارهای مالی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه معاملات بازارهای مالی

ماهنامه معاملات بازارهای مالی یک مجله الکترونیک با موضوعیت محوری اقتصادی است که توسط متخصصان این حوزه در شرکت پرو اسکیلز تهیه و منتشر می‌گردد.

آنچه در این نسخه از مجله خواهید خواند:

1. چرا ایلان ماسک نخواهد توانست دوج کوین را بیش از این حفظ کند.
2. پیش‌بینی رشد 8 درصدی اقتصاد هند در سال مالی آینده.
3. نگاهی بر استیبل کوین پی‌پال و تاثیر آن بر پرداخت‌ها.
4. دانشجوی اندونزیایی با فروش عکس سلفی بصورت NFT میلیونر شد.
5. گلدمن ساکس: نفت 90 دلاری ممکن است اوپک پلاس را به سمت افزایش سریع‌تر تولید سوق دهد.
6. سیگنال بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخ بهره.

قابل توجه است که انجام معاملات در بازارهای مالی دارای ریسک است که در این میان آموزش و یادگیری در کنار آگاهی از تازه‌ترین رویدادهای اقتصادی می‌تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت اشخاص در انجام معاملات ایفا نماید.

کلمات کلیدی: اقتصاد دنیا، دانلود ماهنامه، ماهنامه رایگان، دانلود pdf ماهنامه معاملات بازارهای مالی، دانلود رایگان ماهنامه معاملات بازارهای مالی، مجله اقتصادی، مجلات اقتصادی، مجلات اقتصادی ایران، مجله اقتصادی ایران، مقاله اقتصادی pdf، دانلود رایگان مجله، بازارهای مالی، پیش بینی اقتصادی، بازار ارز، بازار ارز دیجیتال،

برای دانلود ماهنامه معاملات بازارهای مالی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.