دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 10 راز و تکنیک فن بیان و سخنرانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 10 راز و تکنیک فن بیان و سخنرانی

کتاب 10 راز و تکنیک فن بیان و سخنرانی نوشته‌ی میلاد پرنده، مهارت و تکنیک‌هایی موثر را به شما ارائه می‌کند تا فن بیان و سخنرانی خود را تقویت کنید.

در بخشی از کتاب 10 راز و تکنیک فن بیان و سخنرانی می‌خوانیم:

سخنرانی شما باید ساختار مشخصی داشته باشد نه اینکه یک سری حرف‌ها را بزنیم یکی از در بگویی و یک از دیوار. آقای آنتونی رابینز که در حال حاضر یکی از بهترین سخنرانان جهان است در خیلی از سمینارها با شلوارک شرکت می‌کند، حالا یک نفر آخر هفته جلسه دفاع پایان نامه دارد و می‌خواهد از بهترین سخنران جهان الگوبرداری کند.

کلمات کلیدی: سخنرانی در همایش، مهارت های سخنرانی، آموزش فن بیان، هنر سخنوری، مهارت های گفتاری، کتاب آموزش سخنرانی، مهارت حرف زدن، روشهای سخنرانی جذاب، مهارت سخنرانی در جمع، تکنیک های صحبت در جمع، چگونه سخنرانی را شروع کنیم، جملات شروع سخنرانی، سخنرانی، آموزش سخنرانی، آموزش سخنرانی و فن بیان، نحوه سخنرانی، اشتباهات سخنرانی،

برای دانلود کتاب 10 راز و تکنیک فن بیان و سخنرانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.