دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دوام و پایایی بتن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دوام و پایایی بتن

کتاب دوام و پایایی بتن نوشته‌ی ایمان الیاسیان، با نگاهی تخصصی و موشکافانه به شرح و بررسی دوام و پایایی بتن می‌پردازد.

در بخشی از کتاب دوام و پایایی بتن می‌خوانیم:

عمر خدمت دهی طولانی مترادف با دوام در نظر گرفته می‌شود. از آن جا که دوام تحت یک مجموعه شرایط، لزوما به معنای دوام مجموعه تحت شرایط دیگری نمی‌باشد، به همین دلیل متداول است که هنگام تعریف دوام اشارهای کلی به محیط نیز شود.

دوام بتن سیمان پرتلند به توانایی آن برای مقاومت در برابر عوامل، (ACI) بر طبق تعریف کمیته 201 انستیتوی بتن آمریکا
هوازدگی، حمله شیمیایی، سایش، و یا هر فرآیندی که موجب آسیب دیدگی شود، گفته میشود. بنابراین، بتن بادوام، بتنی است که شکل اولیه، کیفیت و قابلیت خدمت دهی خود را در شرایط محیطیش حفظ کند. هیچ مصالحی ذاتاً با دوام نیست. در نتیجه عوامل محیطی، ریز ساختار مصالح، متعاقب آن، خواص این مصالح با گذشت زمان تغییر می‌کند. یک ماده وقتی به انتهای عمر خدمت دهی خود می‌رسد که، خواصش، تحت شرایط مفروض استفاده از آن، به حدی آسیب دیده باشد که ادامه استفاده از مصالح ناایمن یا غیر اقتصادی شناخته شود.

کلمات کلیدی: دوام بتن، pdf دوام بتن، خرابیها و دوام بتن، جزوه خرابیها و دوام بتن، کارایی بتن، پایایی بتن، پایایی بتن چیست، پایایی بتن یعنی چه، افزایش پایایی بتن، دوام بتن، دوام بتن چیست،

برای دانلود کتاب دوام و پایایی بتن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.