دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی زندگی یعنی همین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی زندگی یعنی همین

کتاب صوتی زندگی یعنی همین نوشته‌ی طنین تقوی، برنامه‌ی هفتاد و هشتم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، داستان زوج جوانی را به تصویر می‌کشد که با چالش‌هایی در زندگی مشترک مواجه می‌شوند.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی یعنی همین می‌شنویم:

با خودم فکر می‌کنم شاید هم حامد برای اینکه من را راضی کند که دورهمی فردا شب را به هم نزنم به هر ترفندی متوسل شده، باید همینطور باشد اما از دست این مرد. آخر حامد این مهمانی‌ها را که اکثر وقت‌ها میزبانش سامان است به دید و بازدید مادر و خواهرش هم ترجیح می‌دهد.

کلمات کلیدی: داستان صوتی، کتاب گویا، دانلود کتاب صوتی رایگان mp3، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی زندگی یعنی همین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.