دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی - کربنی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی - کربنی

کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی - کربنی نوشته‌ی افشین رشید، به شکل قابل درک و کامل به مطالب کاربردی و مهم نانو ترانزیستورهای گرافنی - کربنی می‌پردازد.

در ستایش علم الکترونیک همین بس که کاربردی‌ترین علوم در جوامع می‌باشد و از یاد نبریم نانو میکرو الکترونیک برترین گرایش علوم الکترونیک و کلید دستیابی به یک فناوری برتر در نیمه‌ی سده پیش رو است. شاید باور کردنی نباشد اما تغییر در حجم و بازطراحی مدار‌های الکترونیکی و مخابراتی بر پایه علوم نانو الکترونیک می‌تواند تا چند برابر کارایی و قدرت این عناصر الکترونیکی افزایش دهد.

در بخشی از کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی - کربنی می‌خوانیم:

در تکثیر نانو ترانزیستور‌ها و نانو چیپ‌ها برای ساخت دو روش در نظر گرفته می‌شود: روش ساخت پایین به با و روش ساخت با به پایین. در روش ساخت پایین به با، وسایل و مواد از سطح مولکولی بر اساس اصول شیمی مولکولی ساخته می‌شوند درست مانند یک دیوار که از روی هم گذاشتن آجر به آجر ساخته می‌شود. در روش ساخت با به پایین، اشیاء نانویی بدون کنترل اتمی در مقادیر بزرگتر ساخته می‌شوند.

کلمات کلیدی: نانو ترانزیستور چیست، ترانزیستور نانو لوله کربنی، ترانزیستور نانولوله کربنی pdf، نانو ترانزیستور کربنی، نانو ترانزیستور لوله کربنی، دانلود رایگان کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی کربنی، دانلود pdf کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی کربنی، نانو ترانزیستورهای گرافنی، نانو ترانزیستور، نانو ترانزیستورها،

برای دانلود کتاب نانو ترانزیستورهای گرافنی - کربنی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.