دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب درآمد دلاری در رخت خواب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب درآمد دلاری در رخت خواب

کتاب درآمد دلاری در رخت خواب نوشته‌ی مسعود پرن، شما رو با یکی از هزاران روش کسب درآمد دلاری آشنا می‌کند. این کتاب برای کسانی طراحی شده که قصد دارند یک منبع درآمدی اضافی برای خودشون ایجاد کنند.

در بخشی از کتاب درآمد دلاری در رخت خواب می‌خوانیم:

شرکت‌ها یا دولت‌ها برای خریدوفروش کالا و خدمات خود در کشورهای خارجی نیاز به تبدیل و مبادله ارز خود با ارز کشور مربوطه دارن. در حالت دیگه وقتی مسافران قصد مسافرت به کشورهای دیگر رو داشته باشن، برای خریدهای ضروری خود نیاز به تبدیل پول کشور خود به پول کشور مقصد دارن و به همین ترتیب وقتی یک فرد یا یک بنگاه بخواد در سایر کشورها سرمایه گذاری کنه، نیاز به پول خارجی داره. برای مثال وقتی سرمایه گذاران اروپایی بخوان از کشور آمریکا خرید انجام بدن یا در آمریکا سرمایه گذاری کنن، باید پولشون (یورو) رو بفروشن و دلار آمریکا بخرن.

کلمات کلیدی: موفقیت شغلی، رازهای ثروتمندان، ثروتمند شدن، کسب ثروت، چگونه ثروتمند شویم، راز موفقیت افراد ثروتمند، رازهای ثروت و توانگری، قوانین ثروتمند شدن، چگونه پولدار بمانیم، هنر پولدار شدن، پول در آوردن، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت، موفقیت در زندگی، روشهای موفقیت، موفقیت در کار، رفتار ثروتمندان، کسب درآمد، پول و ثروت، کسب ثروت، کسب درآمد در خانه، کسب درآمد در منزل رایگان، برنامه های کسب درآمد در خانه، آموزش کسب درآمد، ایده برای افزایش درآمد، راههای کسب درآمد، دانلود رایگان کتاب درآمد دلاری در رخت خواب،

برای دانلود کتاب درآمد دلاری در رخت خواب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.